KONST / Litografier / Färglitografi 12667064

nr 1266 7064

Maria Boczewska

(f. 1940), Polen

Färglitografi, Maria Boczewska (f. 1940). Signerad, numrerad 279/350, Båt. Motivet: 27x33 cm

Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 juli 2019
kl 19:35:49

25/7 08:06:30 1      Vinnande bud

Maria Boczewska

Läs mer om Maria Boczewska